עו"ד גירושין | יעל גיל | הסכמי ממון / גישור

הסכמי ממון / גישור

 

הסכמי ממון – למה זה טוב לנו?

למשמע צמד המילים "הסכם ממון", עולות תגובות שונות בקרב אנשים. בין היתר, יש אנשים שסולדים מחתימה על הסכם זה, שכן, לא ניתן להתכחש לכך, שזהו הסכם אשר צופה את פני סופו של הקשר. יחד עם זאת, לחתימה על הסכם ממון ישנם יתרונות בעלי משקל רב, אשר לא ניתן להתעלם מהם.

כאשר בני זוג, בוחרים למסד את הקשר ביניהם ולהנשא, הם לא יכולים לצפות באילו מצבים יתקלו ולאן נסיבות החיים ייקחו אותם. במצב כזה, דווקא כאשר האהבה שוררת בין בני הזוג והם שמים לנגד עיניהם את טובתו של בן/בת זוגם, זוהי העת להסכים על הצורה בה ירצו להיפרד, אם יקרה הדבר המצער מכול והם ייפרדו.

חתימה על הסכם ממון, תמנע בבוא העת, בתקווה שהעת הזו לא תבוא, התקוטטויות רבות שעלולות להימשך שנים, כאשר כספי בני הזוג יושקעו בשכר טרחתו של עוה"ד והריבים יתנהלו על גבם של הילדים היקרים להם מכל.

אל תראו בהסכם הממון, נבואה המגשימה את עצמה. גם אם הנכם מאוהבים, עד כי פירוד נראה לכם בלתי אפשרי, פנו לקבלת ייעוץ והבטיחו כי עתידכם המשותף אם ייקטע, יסתיים ברוח טובה וללא התקוטטויות מיותרות.

גירושין באמצעות גישור

ההחלטה, לסיים מערכת יחסים, על אחת כמה וכמה חיי נישואין, היא החלטה קשה, כואבת ובעייתית. הסיפורים הקשים אודות הליך הגירושין, הנשמעים מכל עבר, מעוררים חרדה בליבם של כל המעורבים בעניין ומוסיפים קושי, על סיטואציה סבוכה מלכתחילה.

חשוב לדעת כי אפשר להתגרש גם אחרת. אפשר לעשות זאת, בדרך של יישוב סכסוכים, מחוץ לכותלי בית המשפט. בני הזוג, נפגשים עם מגשר/ת ויחד הם מגבשים את הסכמותיהם, בדבר חלוקת הרכוש, המשמורת והמזונות.

פתרון מחלוקות הצדדים, בצורה הזו, היא הדרך האידיאלית להתגרש והיא מאפשרת שמירה על זכויות שני בני הזוג תוך ניהול הליך גירושין נטול קורבנות.

בחרו אחרת! אל תהפכו את בן/ת זוגכם לשעבר, לאויב/ת ואל תהפכו את ילדיכם לבני ערובה במאבק שלכם. פנו לקבלת ייעוץ והבטיחו לעצמכם ולמשפחתכם, כי לא תתנו למערכת יחסים שהסתיימה, לנהל את חייכם בשנים הבאות, בערכאות השיפוטיות.

לקריאה נוספת:

הסכם ממון

הסכם גירושין

   
       

 

 

 

 

 

 

 

 

ניתן ליצור קשר עם עו"ד יעל גיל באמצעות הטופס
או בטלפונים: 03-9645334, 052-3535946
שעות פעילות המשרד: ימים א-ה בשעות 8:30-18:30.
(כשהמשרד סגור יש מענה אנושי להשארת הודעות).

© כל הזכויות שמורות לעו"ד יעל גיל. 

כל המידע המוצג באתר הינו מידע כללי בלבד, ואין בו כדי להוות ייעוץ ו/או חוות דעת משפטית. המחברת אינה נושאת באחריות כלשהי כלפי הקוראים ואלה נדרשים לקבל ייעוץ מקצועי משפטי ו/או אחר לפני כל פעולה המסתמכת על הדברים האמורים.