עו"ד גירושין | יעל גיל | אודות המשרד

אודות יעל גיל


עו"ד יעל גיל הנה בעלת תואר LL.B במשפטים מאוניברסיטת תל אביב. בנוסף ללימודי המשפטים סיימה עו"ד יעל גיל בהצטיינות לימודי B.A בחוג לפסיכולוגיה ובחוג ללימודים כלליים (המכון להיסטוריה ופילוסופיה של המדעים, משפטים וחינוך) באוניברסיטת תל אביב.

עו"ד יעל גיל, מקימה ויוזמת האתר, הנה בעלת משרד ותיק לעריכת דין בתחום דיני המשפחה והגירושין.

עו"ד יעל גיל פרסמה במשך השנים עשרות רבות של מאמרים בתחום דיני המשפחה בנושאים מגוונים כגון: גירושין, מזונות ילדים, משמורת ילדים והסדרי ראייה, הורות שווה, פירוק שיתוף בדירה, מדור ספציפי, חלוקת רכוש, חלוקת פנסיה ועוד.

עו"ד יעל גיל, פעלה במסגרת ועדת החקיקה לענייני משפחה של לשכת עורכי הדין.

עו"ד יעל גיל ניהלה את פורום דיני המזונות ואת פורום דיני המשפחה, באתר האינטרנט של עמותת "הורות שווה", וכן את פורום דיני המשפחה והגירושין באתר GUIDANCE מאמנים ויועצים בישראל, והיא מנהלת מה שנים את קהילת עורכי הדין בקפה דהמרקר.

משנת 2004 פועלת עו"ד יעל גיל למען קידום השוויון בהורות (הורות משותפת) ולמען השוויון במזונות ילדים במדינת ישראל, בפורומים מגוונים, כולל בכנסת ישראל.

עו"ד יעל גיל מופיעה בכל הערכאות המשפטיות, בבתי המשפט לענייני משפחה, בבתי הדין הרבניים, בבית הדין הרבני הגדול ובבתי המשפט המחוזיים ובעליון.

לעו"ד יעל גיל רקע וידע נרחב גם בתחום המקרקעין ובתחום האזרחי – מסחרי, הנותן לה ראייה רחבת היקף ביותר, על תחום העיסוק של המשרד שהוא דיני המשפחה והגירושין.

עו"ד יעל גיל נוהגת לשלב בעבודתה את הידע ואת הניסיון המשפטי הרב אשר צברה וגם את הידע והניסיון בתחום הפסיכולוגיה. לעו"ד יעל גיל רקע נרחב גם בתחום הטיפולים האלטרנטיביים, מה שמאפשר לה גישה ייחודית לתחום דיני המשפחה.

עו"ד יעל גיל הגיעה להישגים ולזכיות בתיקים מורכבים ביותר לאורך השנים (זכייה בתיקי משמורת מורכבים, תיקי רכוש סבוכים ופרשנות חוזים, תיקי וערעורי מזונות, הפחתת מזונות, עיכוב יציאה מן הארץ ותיקים רבים אחרים), חלקם פורסמו וחלקם לא פורסמו, מחמת החיסיון החל על תיקי המשפחה.

עו"ד אור פינקלשטיין
עו"ד אור פינקלשטיין סיימה את לימודי המשפטים באוניברסיטת תל אביב. עו"ד פינקלשטיין עובדת במשרד עו"ד גיל מזה מספר שנים, כטרום מתמחה וכמתמחה. עו"ד פינקלשטיין היא עו"ד צעירה, אך התלוותה לעו"ד גיל בערכאות השונות במשך מספר שנים וצברה ניסיון וידע רב בתחום דיני המשפחה.

המשרד
המשרד מטפל בתיקים מורכבים העוסקים בענייני המשפחה והמעמד האישי ולרבות ערעורים. התיקים הנם בנושאים כדלקמן: משמורת ילדים, הסדרי ראייה, אחזקת ילדים, משמורת משותפת, מזונות ילדים, תביעות רכוש, פירוק שיתוף, תביעות המשלבות בין תחום דיני המשפחה לתחום האזרחי, תביעות בעניין פרשנות הסכם ממון, ידועים בציבור, ביטול הסכם גירושין,, תביעות גירושין, תביעה לשלום בית, מזונות אישה, מדור ספציפי, התנגדות לקיום צוואה ועוד. כמו כן, המשרד מטפל בעריכת הסכמי גירושין, הסכמי ממון, הסכמים של ידועים בציבור לחיים משותפים ועוד.

כתובת המשרד
רחוב ברקוביץ' 4,
מגדל המוזיאון,
תל אביב

לקריאה נוספת:
חזון
אני מאמין

 

עו"ד יעל גיל דורגה כאחת מעורכות הדין המוערכות במדינת ישראל על ידי חברת BDi

חברת BDi, הנחשבת לברת סמכא בדירוג עסקים בכלל ועורכי דין בפרט, דירגה את עוה"ד יעל גיל
וקבעה כי היא אחת מעורכות הדין המוערכות במדינת ישראל. כמו כן, משרד עו"ד יעל גיל קיבל תעודת הערכה על הישגים שבזכותם נכלל המשרד בדירוג: BDicode למצוינות ולמובילות עסקית לשנת 2016.

 

 

 

 

תעודת הערכה
BdiCode 2016
להגדלה לחצו על התעודה
תעודת משרד מוערך
BdiCode 2016
להגדלה לחצו על התעודה
תעודת משרד מוביל
 BdiCode 2017
להגדלה לחצו על התעודה
ניתן ליצור קשר עם עו"ד יעל גיל באמצעות הטופס או בטלפונים: 03-9645334, 052-3535946
שעות פעילות המשרד: ימים א-ה בשעות 8:30-18:30.

 

© כל הזכויות שמורות לעו"ד יעל גיל.

כל המידע המוצג באתר הינו מידע כללי בלבד, ואין בו כדי להוות ייעוץ ו/או חוות דעת משפטית. המחברת אינה נושאת באחריות כלשהי כלפי הקוראים ואלה נדרשים לקבל ייעוץ מקצועי משפטי ו/או אחר לפני כל פעולה המסתמכת על הדברים האמורים.