עו"ד גירושין | יעל גיל | תמונות מהכנס

תמונות מכנס תמורות בדיני משפחה - כנס שהתקיים ביום 17/11/16

 

 

   
 

 

 

 


 

הכנס עסק בתמורות בדיני משפחה.

עו"ד יעל גיל הרצתה על רכוש חיצוני בגישה ביקורתית בנוגע לפסיקה, כבוד השופט שאול שוחט מבית המשפט המחוזי בתל אביב הרצה על סיווג כושר ההשתכרות והמוניטין האישי כנכס בר איזון או כפרמטר להתחשבות בביצוע האיזון שלא על דרך מחצה על מחצה ופרופסור שחר ליפשיץ דיקאן הפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר אילן הרצה על שיתוף זוגי נגד צדדים שלישיים.
כבוד השופט יהורם שקד מבית המשפט לענייני משפחה בתל אביב הרצה על חידושים במזונות ילדים.
פרופ' אבי שגיא שוורץ ראש המכון לחקר התפתחות הילד באוניברסיטת חיפה, כבוד סגן הנשיא במחוז צפון ושופט ביהמ"ש לענייני משפחה בנצרת, כבוד השופט אסף זגורי ופרופ' דן שניט, הרצו מזוויות שונות על נושא האחריות ההורית. פרופ' אבי שגיא שוורץ על "אמא אבא אני ממש זקוק לשניכם, זועק הילד ובכל זאת בישראל יש עדין קולות צורמים נגד בקשת הילד – הפרדוקס הישראלי", כבוד השופט זגורי על "האם שינויי החקיקה (שמיעת ילדים והצ"ח הורים וילדיהם) יטיבו עם ילדים אם לאו" ופרופ' שניט על "אחריות הורית משותפת בגירושין". 


  


 


 


 


 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

ניתן ליצור קשר עם עו"ד יעל גיל באמצעות הטופס או בטלפונים: 03-9645334, 052-3535946
שעות פעילות המשרד: ימים א-ה בשעות 8:30-18:30.

 

© כל הזכויות שמורות לעו"ד יעל גיל. 

כל המידע המוצג באתר הינו מידע כללי בלבד, ואין בו כדי להוות ייעוץ ו/או חוות דעת משפטית. המחברת אינה נושאת באחריות כלשהי כלפי הקוראים ואלה נדרשים לקבל ייעוץ מקצועי משפטי ו/או אחר לפני כל פעולה המסתמכת על הדברים האמורים.