עו"ד גירושין | יעל גיל | חזון

חזון

  בדרך שמתאימה לכם
פנייה אישית לכל מי שעומד בפני גירושין

כשמתגרשים החיים משתנים. לא ניתן להבטיח שהכל יהיה כשהיה. אבל ניתן להוביל אתכם בדרך הנכונה עבורכן ועבורכם ולסייע לכם בצורה המיטבית להמשיך בחייכם. ויש לעשות זאת מהר ככל שניתן ובמינימום נזקים.
על מנת לטפל בתיקי משפחה נדרשת הבנה מעמיקה בתחום המשפטי הנקרא דיני משפחה. בנוסף, ואולי חשוב מכך, נדרשת הבנה בנפש האדם.
ניסיון של שנים רבות בתחום דיני המשפחה הוביל אותי לתובנות רבות. בחלק מן התובנות אני משתפת אתכם באתר ומקווה שהדברים יוכלו לסייע לכם בדרך החדשה בפניה אתם עומדים. לקוחותיי, באופן טבעי, נהנים מכל הניסיון שצברתי לאורך השנים.
המלצתי הראשונה היא להגיע, אם ניתן, להסכמים. זה עדיף על התדיינויות ארוכות שנים בבתי המשפט לענייני משפחה או בבתי הדין הרבניים.
אבל לא תמיד זה ניתן. במקרים רבים, בן או בת הזוג לא יאפשרו לכם לסיים את הנישואין בכבוד וברוגע וכשמגיעים לבית משפט, עולם המינוחים משתנה ואז המטרה היא ניצחון. ובתחום הזה הרקורד שלי מצביע על אחוז גבוה מאוד של ניצחונות. למעשה, במהלך כ-18 שנות קריירה ניצחתי יחד עם לקוחותיי בכל התיקים שלי, למעט שניים.
בין השאר השגתי עבור לקוח שלי משמורת משותפת בניגוד לתסקיר סעד, לפני שמישהו חלם בכלל שעל ילדים בני שנתיים תהיה משמורת משותפת; זכיתי במשמורת אב בניגוד לחוו"ד פסיכולוגית; השגתי לאישה את הדירה שלה למרות הסכם ממון שקובע שהדירה משותפת, והרשימה עוד ארוכה. רבים מפסקי הדין שניתנו בתיקים בהם ייצגתי נחשבים לחדשניים ולאבני דרך בתחום דיני המשפחה.
ההישגים הללו מגיעים גם בזכות יכולתי המקצועית והניסיון, וגם בזכות השקפת העולם שלי (לקריאת "אני מאמין" לחצו כאן):
אני דואגת לכל הורה שרוצה את ילדיו.
אני דואגת לכל אדם שמנסים לגזול את רכושו ואת דירתו בפרט.
אני דואגת לקיום מכובד לכל אדם.
את יכולתי המקצועית, ניסיוני העשיר והשקפת העולם שלי אני מעמידה לרשות לקוחותיי באופן מלא. אני אדריך אתכם ואקח אתכם בדרך המתאימה לכם אישית ואפעל על פי האסטרטגיה שיש לנקוט בה, על פי הסיפור האישי שלכם. אני אסייע לכם לעבור את התקופה הלא קלה הזו במינימום נזקים.

עו"ד יעל גיל

לקריאה נוספת:
אודות יעל גיל
אני מאמין

ניתן ליצור קשר עם עו"ד יעל גיל באמצעות הטופס או בטלפונים: 03-9645334, 052-3535946
שעות פעילות המשרד: ימים א-ה בשעות 8:30-18:30.

 

 

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לעו"ד יעל גיל.

 

כל המידע המוצג באתר הינו מידע כללי בלבד, ואין בו כדי להוות ייעוץ ו/או חוות דעת משפטית. המחברת אינה נושאת באחריות כלשהי כלפי הקוראים ואלה נדרשים לקבל ייעוץ מקצועי משפטי ו/או אחר לפני כל פעולה המסתמכת על הדברים האמורים.